کد خبر: ۲۲۱۲۵۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۱

نمایندگان شایسته اصفهان و ایران در سومین دوره مسابقات کمپانی های جهان به میزبانی کشور یونان خوش درخشیدند و با کسب عنوان سوم تیمی و دریافت 64 مدال به کار خود پایان دادند.

کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران با حضور 113 ورزشکار در 6 رشته از این رقابتها شرکت داشت که سهم استان اصفهان  50 درصد شرکت ورزشکاران اعزام شده و کسب 14 مدال طلا،13 نقره و 10 برنز بود.  

شرکت فولاد مبارکه اصفهان یکی از نمایندگان کشورمان در این رقابتها با اعزام 50نفر به همراه فاطمه نصرآبادی نماینده شهرداری اصفهان و مجموع 51 ورزشکار در رشته های دو و میدانی،فوتبال،تنیس روی میز و شنا به نتایج درخشانی دست یافت.

به دنبال افتخار آفرینی ورزشکاران کارگر استان اصفهان در مسابقات جهانی 2021 یونان، مهندس محمود امدادیان، سرپرست هیات ورزشی کارگران استان اصفهان پیام تبریکی منتشر کرد. در این پیام آمده است: باعث افتخار است که  کارگران تلاشگرو غیرتمند سرزمین عزیزمان علاوه بر موفقیت در عرصه های کاری و علمی، در فعالیتهای ورزشی این گونه مقتدرانه  می درخشند. مسلماً  این روحیه و رفتار نمونه ، الگوی مناسبی برای جامعه کار و تلاش کشور است

کسب عنوان سوم تیمی و دریافت 64 مدال  در مسابقات 2021 کمپانی های جهان به میزبانی کشور یونان  نشانه  عزم و اهتمام  کارگران  برومند سرزمینمان برای کسب بلندترین قله های افتخار در عرصه ورزش جهانی کارگران  است

اینجانب به سهم خود این موفقیت که نشان لیاقت وشایستگی جهاد گران عرصه تولید که در نتیجه  هماهنگی ، همدلی و برنامه‌ریزی جمعی  به دست آمده است  را جامعه کارو تولید و به خصوص فعلان ورزش کارگران استان اصفهان تبریک می گویم.

شایان ذکر است نمایندگان شایسته استان و کشور در این رقابتها در بخش بانوان با کسب 7 مدال طلا خوش درخشیدند.

فاطمه نصر نصر آبادی گروه b (ماده ۱۵۰۰متر طلا انفرادی، ماده ۵۰۰۰ متر  مدال طلا، ماده ۸۰۰ متر مدال طلا)

طاهره عبد الله زاده  گروه a (ماده  ۱۵۰۰متر مدال طلا، ماده ۸۰۰ متر مدال طلا)

زهره دادخواه (پرتاپ نیزه مدال طلا، پرتاب وزنه  مدال  طلا)

مدال نقره: طاهره عبد الله  گروه ۴۰۰a  متر، سارا قمصری گروه ۴۰۰ متر انفرادی b

پنج مدال برنز: مریم سادات شیخان (گروه  b، ماده ۱۵۰۰ متر انفرادی  مدال  برنز، ماده  ۴۰۰ متر مدال  برنز، ماده ۸۰۰ متر مدال برنز) سارا قمصری (گروه سنی b، ماده ۱۰۰ متر  مدال برنز، پرتاب وزنه مدال برنز)

*شنا - گروه سنی a

علی حمزه ای (مقام اول 50 متر قورباغه، مقام اول 100 متر قورباغه، مقام دوم 50 متر آزاد، مقام دوم 50متر پروانه، مقام دوم 100 متر کرال سینه

سید جواد موسوی زاده (مقام اول 100 متر کرال پشت، مقام دوم 100 متر مختلط، مقام سوم 50متر کرال پشت، مقام سوم 200 متر آزاد)

*گروه سنی b

داوود شریفی (مقام دوم 100 متر کرال پشت، مقام سوم 100 متر کرال سینه)

مجتب مکتوبیان (مقام دوم 100 متر قورباغه، مقام دوم 50 متر قورباغه)

*گروه سنی c

امیر طاقونکی (مقام اول 100 متر قورباغه، مقام اول 50 متر قورباغه، مقام دوم 50 متر پروانه)

علی اکبر عاملی (مقام اول ماده 50 متر پروانه، مقام اول 100 متر مختلط، مقام دوم 200 متر آزاد، مقام سوم 50متر پروانه)

*رقابتهای تیمی

مقام دوم ماده 4در 50 متر مختلط

مقام سوم چهار در 100 متر تیمی

 

 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
شماره پیامک:۳۰۰۰۷۶۴۲ شماره تلگرام:۰۹۱۳۲۰۰۸۶۴۰
خبر کوتاه
پربیننده ترین
آخرین اخبار
پرطرفدارها