کد خبر: ۱۶۱۷۶۱
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

 انتخابات به‌عنوان شاخصه و مظهر مردم‌سالاری از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و در طول این چهار دهه مردم همواره با حضور در صحنه انتخابات، ضمن مأیوس ساختن دشمن، سرنوشت سیاسی کشور را تعیین کرده‌اند.

روز گذشته (دوم اسفندماه) یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از ساعت 8 صبح ‌آغاز شد و تا ساعت 24 ادامه یافت که براین اساس باید 290 نماینده از 208 حوزه انتخابیه انتخاب و راهی خانه ملت شوند.

از مجموع 208 حوزه انتخابیه در سراسر کشور تعداد  174 حوزه دارای 1 نماینده، 21 حوزه 2 نماینده، 8 حوزه 3 نماینده، یک حوزه 4 نماینده، 2 حوزه 5 نماینده، 1 حوزه 6 نماینده و 1 حوزه هم 30 نماینده هستند. 5 حوزه انتخابیه نیز به نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس یازدهم اختصاص دارد.

از دقایق ابتدایی بامداد امروز (‌سوم اسفندماه) شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه آغاز شد که نتایج شمارش آرا به‌شرح زیر است:

حسینعلی حاجی‌دلیگانی" نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس یازدهم شد

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین‌شهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، درباره نماینده منتخب مردم شاهین‌شهر در مجلس یازدهم اظهار داشت: حسینعلی حاجی‌دلیگانی با کسب 63 هزار و 770 رای به‌عنوان نماینده شاهین‌شهر انتخاب شد.

16:37|"حسن همتی" نماینده مردم کرج در مجلس یازدهم شد

 

با پایان شمارش آرای حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا "مهدی عسگری" با کسب اکثریت آرا منتخب مردم شد و برای کسب کرسی دوم فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی با هم رقابت می‌کنند.

 

16:36|سید علی موسوی از ملکان به مجلس یازدهم راه یافت

 

مرتضی محمدزاده دبیر ستاد انتخابات آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بر‌اساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه ملکان نیز از مجموع 61 هزار و 164 رأی مأخوذه، آقای سیدعلی موسوی با 20 هزار و 140 رأی موفق به کسب اکثریت آرای این حوزه شد.

 

16:34|معصومه پاشایی نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس یازدهم شد

 

مرتضی محمدزاده دبیر ستاد انتخابات آذربایجان شرقی اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه مرند و جلفا، از مجموع 125 هزار و 830 رأی مأخوذه، خانم معصومه پاشایی بهرام با 40 هزار و 294 رأی به عنوان نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

16:33|نتایج آرای یازدهمین دوره مجلس در حوزه‌های تاکستان و بوئین‌زهرا اعلام شد

 

مرتضی حبیبی رئیس ستاد انتخابات قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین، با اشاره به ‌تعداد آرای کسب شده در حوزه انتخابیه شهرستان تاکستان عنوان کرد: آرای ماخوذه در حوزه انتخابیه شهرستان تاکستان 64947 بود که رجب رحمانی با 26045 رأی به‌عنوان نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه تاکستان انتخاب شد.

 

حبیبی افزود: کل آرای ماخوذه در حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا و آوج 74631 بود که روح‌الله عباس‌پور با کسب 37589 رأی به‌عنوان نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخاب شد.

 

16:18|"سیدحمزه امینی" نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس یازدهم شد

 

مرتضی محمدزاده دبیر ستاد انتخابات آذربایجان شرقی اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق، از مجموع 40 هزار و 943 رأی مأخوذه، سیدحمزه امینی با 14 هزار و 277 رأی به عنوان نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

16:16|"علیرضا ورناصری قندعلی" منتخب مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتگل در مجلس یازدهم شد

 

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتگل اعلام شد که بر این اساس علیرضا ورناصری قندعلی با اکثریت آرا به پارلمان راه یافت.

 

محمد پاکدل، فرماندار مسجدسلیمان اعلام کرد: علیرضا ورناصری قندعلی با کسب 37 هزار و 411 رای به عنوان منتخب مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتگل راهی مجلس شورای اسلامی شد.

 

15:57|"احمد جباری" نماینده غرب استان هرمزگان در مجلس یازدهم شد

 

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان با اشاره به اعلام نتایج حوزه غرب استان گفت: در حوزه غرب استان هرمزگان احمد جباری با کسب بیش از 30 هزار رای حائز اکثریت نسبی شد و بدین ترتیب به‌عنوان نماینده مردم غرب استان به مجلس راه یافت.

 

15:43|"حبیب آقاجری" نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس یازدهم شد

 

حبیب آقاجری یکی از نمایندگان ادوار گذشته مجلس با بیش از 30 هزار رای یازدهمین نماینده منتخب مردم شهرستان‌های بندرماهشهر، هندیجان و امیدیه شد.

 

15:39|"سید غنی نظری" ‌نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس یازدهم شد

 

مطابق اعلام ستاد انتخابات کشور در استان اردبیل در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر از 48 هزار و 950 رأی مأخوذه، 22 هزار و 698 رأی به سید غنی نظری اختصاص یافته است.

 

15:32|"سهراب گیلانی" نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس یازدهم شد

 

مردم حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند دوباره به سهراب گیلانی اعتماد کردند و او را به مجلس فرستادند.

 

15:24|"فریدون حسنوند" نماینده مردم اندیشمک در مجلس یازدهم شد

 

فریدون حسنوند با اکثریت آرا توانست از حوزه انتخابیه اندیمشک به مجلس شورای اسلامی راه یابد.

 

14:50|"محمد باقری" نماینده مردم بناب در مجلس یازدهم شد

 

علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه بناب، از مجموع 55 هزار و 636 رأی مأخوذه، محمد باقری با 23 هزار و 544 رأی به‌عنوان نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

14:43|نتایج انتخابات در سیستان و بلوچستان مشخص شد

 

علی زینی‌وند اظهار داشت: در حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیکشهر معین‌الدین سعیدی با 90 هزار و 863 رای از تعداد 200 هزار و 255 رای ماخوذه حائز اکثریت آرا شده و به مجلس راه پیدا کرد.

 

رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان افزود: عبدالناصر درخشان از حوزه انتخابیه ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخش‌های بنت، لاشار، آهوران و آشار با 95 هزار و 896 رای از مجموع 228 هزار و 976 رای ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

وی بیان کرد: ملک فاضلی از حوزه انتخابیه سراوان، سیب‌وسوران و مهرستان با 43 هزار و 530 رای از مجموع 123 هزار و 445 رای ماخوذه به مجلس راه یافت.

 

زینی‌وند گفت: اسماعیل حسین‌زهی از حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت آباد و کورین با 43 هزار و 148 رای از مجموع 87 هزار 882 رای ماخوذه حائز اکثریت آرا شد.

 

‌وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون محمد سرگزی با 76 هزار و 684 رای و حبیب‌الله دهمرده با 64 هزار و 314 رای از مجموع 166 هزار و 402 رای ماخوذه هر 2 نفر حائز اکثریت آرا شدند.

 

14:36|نمایندگان 4 حوزه انتخابیه دیگر گیلان اعلام شد‌

 

طبق اعلام ستاد انتخابات استان گیلان داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های آستانه اشرفیه، لاهیجان و سیاهکل، تالش، رضوانشهر و ماسال و لنگرود مشخص شدند.

 

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: «محمد علی رمضانی دستک» با کسب 13 هزار و 948 رأی توانست منتخب مردم در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه شود.

 

محمود قاسم‌نژاد با اشاره به کاندیدای منتخب مردم در حوزه لاهیجان و سیاهکل خاطرنشان کرد: «رسول فرخی میکال» با کسب 18 هزار و 620 رأی به‌عنوان نماینده مردم در این حوزه انتخاب شد.

 

‌وی به کاندیدای منتخب در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال اشاره کرد و ابراز داشت: در حوزه انتخابیه مذکور نیز «حسن محمدیاری» با کسب 30 هزار و 827 رأی به‌عنوان کاندیدای منتخب برگزیده و راهی مجلس شد.

 

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان تصریح کرد: در حوزه انتخابیه لنگرود «پرویز محمدنژاد قاضی محله» با کسب 22 هزار و 633 رأی به‌عنوان نماینده مردم این منطقه انتخاب شد و از سایر رقبای خود پیشی گرفت.

 

14:34|آخرین آمار جزئیات انتخابات کرمان؛ نمایندگان 2 حوزه انتخابیه دیگر اعلام شد

 

عباس تقی‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین آمار انتخابات در 9 حوزه انتخابیه استان کرمان اظهار داشت: محمدرضا پورابراهیمی‌داورانی با کسب 130 هزار و 195 رای و آقای محمدمهدی زاهدی با 90 هزار و 714 رای به‌عنوان نمایندگان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کرمان و راور راهی مجلس شدند.

 

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات مجلس استان کرمان از پیروز صمدالله محمدی در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه در انتخابات این دوره با کسب 18هزار و 2 رای خبر داد و افزود: نتایج دیگر حوزه‌های انتخابیه نیز به‌زودی اعلام می‌شود.

 

14:30|"رسولی‌نژاد" نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس یازدهم شد

 

فرماندار شهرستان دماوند گفت: "سید احمد رسولی‌نژاد" به‌عنوان منتخب مردم دماوند و فیروزکوه به مجلس یازدهم راه یافت.

 

14:12|"سید ناصر موسوی لارگانی" بار دیگر نماینده مردم فلاورجان در مجلس شد

 

با اعلام فرماندار فلاورجان، مردم این شهرستان بار دیگر حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی را به‌عنوان نماینده خود در مجلس شورای اسلامی انتخاب کرده‌اند.

 

14:08|"سیدمحمد مولوی"، "سیدمجتبی محفوظی" و "جلیل مختار" نمایندگان آبادان در مجلس یازدهم شدند

 

سید محمد مولوی با کسب 35 هزار و 5 رأی، سید مجتبی محفوظی با کسب 21 هزار و 402 رأی و جلیل مختار با کسب 19 هزار و 842 رأی به‌عنوان نمایندگان منتخب آبادان در مجلس شورای اسلامی معرفی شدند.

 

14:01|کاندیدای شورای ائتلاف نماینده مردم شرق گلستان در مجلس یازدهم شد

 

براساس اعلام فرمانداری کلاله در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه رضا آریان پور (‌کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب) به عنوان منتخب اول مردم منطقه راهی مجلس شد.

 

14:01|ترکیب نهایی منتخبین مجلس یازدهم استان آذربایجان‌غربی مشخص شد‌

 

نمایندگان مردم آذربایجان غربی از حوزه‌های انتخابیه برای حضور در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

 

ارومیه: سیدسلمان ذاکر، روح الله حضرت پور و وحید جلال زاده (هر سه اصولگرا)

نقده و اشنویه: علی زنجانی (اصولگرا)

خوی: عادل نجف زاده (مستقل)

سردشت و پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)

‌‌‌ماکو، شوط، پلدشت و چالدران: محمد علی پور (اصولگرا)

میاندوآب: مهدی عیسی زاده (اصولگرا)

بوکان: انور حبیب زاده (اصولگرا)

مهاباد: جلال محمودزاده (اعتدال)

سلماس: یعقوب رضازاده (مستقل)

شاهین دژ و تکاب؛ دور دوم: حسن همتی و محمدجواد سبحانی‌فر

14:00|"سید مهدی فرشادان" نماینده مردم سنندج, دیواندره و کامیاران در مجلس یازدهم شد

 

سید مهدی فرشادان در حوزه انتخابیه «سنندج، دیواندره و کامیاران» راهی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

 

14:00|«فتحی» از حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران به مجلس راه یافت

 

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان اعلام کرد: مهدی فتحی به‌عنوان نماینده حوزه انتخابیه «سنندج، دیواندره و کامیاران» به مجلس یازدهم راه یافت.

 

13:58|"یحیی ابراهیمی" نماینده منتخب مردم سلسله و دلفان راهی مجلس یازدهم شد

 

نتایج نهایی و قطعی آرا در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله مشخص و یحیی ابراهیمی نماینده منتخب مردم سلسله و دلفان راهی مجلس یازدهم شد.

 

13:55|"امانقلیچ شادمهر" نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس یازدهم شد

 

فرماندار گنبدکاووس گفت: امانقلیچ شادمهر با کسب 31 هزار و 826 رأی از کل آرای مأخوذه به‌عنوان نماینده قطعی مردم این حوزه انتخابیه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

13:43|"علی اصغر خانی" نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس یازدهم شد

 

‌حبیب‌الله خجسته‌پور رئیس ستاد انتخابات استان سمنان دقایقی پیش با تشریح نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان سمنان، علی اصغر خانی را به‌عنوان پیروز این انتخابات در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی عنوان کرد.

 

وی افزود: منتخب شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در مجموع توانست تعداد 34 هزار و 83 رأی را در انتخابات روز گذشته کسب کند.

 

13:38|«غلامرضا نوری» نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس یازدهم شد

 

ستاد انتخابات آذربایجان شرقی نتایج انتخابات شهرستان بستان آباد را منتشر کرد که بر اساس آن غلامرضا نوری به‌عنوان نماینده این شهرستان انتخاب شد.

 

13:19|"سنگدوینی" و "منتظری" از حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا راهی مجلس یازدهم شدند

 

استاندار گلستان گفت: در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی و غلامرضا منتظری به طور قطعی حائز بیشترین آرا و راهی بهارستان شدند.

 

12:59|"مسعود خاتمی" نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی شد

 

فرماندار شهرستان گلپایگان از انتخاب مسعود خاتمی از سوی مردم این شهرستان به عنوان نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

 

12:47|منتخبان مردم ایلام در مجلس یازدهم مشخص شد

 

محمد نوذری  در گفت‌و‌گو با تسنیم در ایلام اظهار داشت:  نتایج قطعی انتخابات یازدهم در استان ایلام بدین‌گونه است که در حوزه ایلام (ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی، مهران) علی‌اکبر بسطامی با 42 هزار و 296 رای و سارا فلاحی با 36 هزار و 909 رای به طور مستقیم به مجلس راه یافتند.

 

‌رئیس ستاد انتخابت استان ایلام، با بیان اینکه در حوزه دهلران (دهلران، دره شهر، آبدانان، بدره) هیچکدام از نامزدها موفق به اخذ 20 درصد آرای ماخوذه و ورود مستقیم به مجلس نشدند، یادآور شد: بهزاد علیزاده با 18 هزار و 505 رای و صادق کرمی با 16 هزار و 372 رای به دور دوم انتخابات راه یافتند.

 

12:47|تکلیف انتخاب نماینده غرب گلستان در مجلس یازدهم به دور دوم کشیده شد

 

‌ابراهیم قدمنان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیاشن 193 هزار و 716 نفر واجد شرایط رأی دادن بود که 61.41 درصد واجدان شرایط در انتخابات دوم اسفندماه حضور پیدا کردند.

 

وی افزود: 118 هزار و 975 نفر در حوزه انتخابیه غرب استان گلستان آرای خود را به صندوق انداختند اما هیچ داوطلبی موفق به کسب اکثریت آرا نشد.

 

فرماندار کردکوی گفت: به ترتیب آقایان عبدالجلال ایری با 21 هزار و 183 رأی معادل  18.5 درصد کل آرا و رجب محمدآبادی با 14 هزار و 983 رأی معادل 13.12 درصد کل آرا را کسب کردند.

 

12:46|منتخبان مردم قائم‌شهر، جویبار و سوادکوه در مجلس یازدهم مشخص شدند

 

یحیی یوسف‌پور رئیس حوزه انتخابیه قائم‌شهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قائم‌شهر اظهار داشت: در حوزه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ، آقای کیوان مرادیان با 61 هزار و 850 رأی و کمال علی‌پور با 57 هزار و 476 رأی به عنوان منتخب مردم در مجلس راه یافتند.

 

12:46|«قاسمی‌پور» از مریوان و سروآباد به مجلس راه یافت

 

شیوا قاسمی‌پور از حوزه انتخابیه «مریوان و سروآباد» به مجلس یازدهم راه یافت.

 

12:37|منتخبان مردم ساری و میاندورود در مجلس یازدهم مشخص شدند

 

مهدی محمدی دبیر ستاد انتخابات مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، با اشاره به اعلام نتایج انتخابات در حوزه‌های انتخابیه از سوی فرمانداران، اظهار داشت: در حوزه انتخابیه  ساری و میاندورود، منصور علی زارعی با 66 هزار و 225 رأی و علی بابایی کارنامی با 41 هزار و 983 رأی منتخبان مردم ساری و میاندورود در مجلس یازدهم شدند.

 

12:29|علیزاده نماینده مراغه و عجب شیر در مجلس یازدهم شد

 

علی علیزاده کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر راهی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

 

12:28|منتخب مردم شرق مازندران در مجلس یازدهم مشخص شد

 

رئیس حوزه انتخابیه بهشهر گفت: با پایان یافتن نتایج شمارش آرا، غلامرضا شریعتی اندراتی به عنوان منتخب مردم در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس انتخاب شده است.

 

12:13|شمس‌الدین حسینی منتخب مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس یازدهم شد

 

رئیس حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آباد گفت: شمس‌الدین حسینی وزیر اقتصاد دولت دهم، با کسب بیشترین آرای مردم از این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافته است.

 

12:09|«بهزاد رحیمی» از سقز و بانه به مجلس راه یافت

 

گروه استان‌ها ـ «بهزاد رحیمی» به‌عنوان نماینده شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس یازدهم انتخاب شد.

 

12:08|نتایج انتخابات مجلس یازدهم در استان مرکزی اعلام شد

 

بهروز اکرمی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به آخرین اخبار انتخابات در استان مرکزی با اشاره به منتخبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در برخی از حوزه‌های استان اظهار داشت: "علی‌اکبر کریمی" با 76 هزار و 266 رای از آرای ماخوذه و "محمدحسن آصفری" با 54 هزار و 921 رای از آرای ماخوذه از حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان به مجلس راه یافتند.

 

وی افزود: از حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان هم سینا کمالخانی با 13 هزار و 752 رای از آرای ماخوذه به عنوان منتخب این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافت. در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه هم "محمد سبزی" با 27 هزار و 544 رای از آرای ماخوذه به عنوان منتخب این حوزه معرفی شد.

 

اکرمی بیان کرد: در حوزه انتخابیه شازند ‌"محمود احمدی بیغش" با 24 هزار و 452 رای از آرای ماخوذه این استان به مجلس راه یافت. در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان هم "حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی با 10 هزار و 471 رای راهی مجلس یازدهم شد.

 

‌‌رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: علیرضا نظری با 15 هزار و 157 رای از آرای ماخوذه هم از حوزه انتخابیه خمین به مجلس راه یافت.

 

12:08|منتخب مردم آمل در خانه ملت مشخص شد

 

سید جعفر رسولی رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان آمل در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در آمل، اظهار داشت: رضا حاجی پور با کسب بیشترین آرای جمع آوری شده در سطح این شهرستان به عنوان نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس یازدهم انتخاب شد.

 

وی افزود: از مجموع 111 هزار و 119 رأی مأخوذه،  رضا حاجی پور با کسب 57 هزار و 951 رأی توانست بیشترین آرا شهروندان آملی را به خود اختصاص دهد و پس از او  حسین جوادی با 17 هزار و 870 رأی و حسین قربانی با 13 هزارو 367 رأی به عنوان نفر دوم و سوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخاب شدند.

 

11:52|منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم مشخص شد

 

اسماعیل حسن زاده رئیس حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بابلسر، اظهار داشت: برابر اطلاعیه شماره 78  ستاد انتخابات، حو زه انتخابیه شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار جمع آرای ماخوذه صحیح در این حوزه انتخابیه 64029  رای بوده است که در نهایت علی اصغر باقرزاده به عنوان منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار به بهارستان راه یافت و از سد ولی الله نانواکناری عبور کرد.

 

11:51|"حسین محمدصالحی" نماینده فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میاندشت شد‌

 

بر اساس اعلام فرمانداری شهرستان فریدن پس از پایان شمارش آرا مردم شهرستان فریدن 62 هزار و 443 رای به صندوق‌ها ریخته‌اند.

 

 از این میزان حسین محمدصالحی با 26 هزار و 920 رای نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شد و پس از وی نیز اکبر ترکی نماینده فعلی مردم این حوزه انتخابیه با 19 هزار  181 رای از راه‌یابی به مجلس باز ماند.

 

11:50| نماینده مردم کاشمر برای حضور در بهارستان مشخص شد

 

مسلم ساقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشمر اظهار داشت: از مجموع 126 هزار و 696 رأی ماخوذه صحیح حجت الاسلام جواد نیک بین به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با کسب 29 هزار و 487 رأی به عنوان نماینده مردم کاشمر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

 

‌وی افزود: آقایان رضا جلالی، محمدرضا خباز، جواد کوهسرخی و محمد رضا انبیایی در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

 

11:50|نتایج شمارش آرا در 4 حوزه انتخابیه دیگر گیلان اعلام شد

 

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس گزارشات دریافتی غلامرضا مرحبا توانست با کسب 14 هزار و 834 رأی به‌عنوان نماینده مردم آستارا راهی مجلس شورای اسلامی شود.

 

محمود قاسم‌نژاد به نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه رودبار نیز اشاره کرد و ابراز داشت: مهرداد گودرزوند چگینی با کسب 16 هزار و 199 رأی به‌عنوان منتخب مردم رودبار پیروز این دوره از انتخابات شد.

 

‌رئیس ستاد انتخابات استان گیلان با بیان اینکه حجت‌الاسلام محمد صفری ملک میان به‌عنوان نماینده مردم در حوزه رودسر و املش انتخاب شد افزود: وی توانست با کسب 25 هزار و 474 رأی از سایر رقبای خود پیشی بگیرد.

 

قاسم‌نژاد به کاندیدای پیروز در حوزه انتخابیه صومعه‌سرا نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه صومعه‌سرا سید کاظم دلخوش اباتری با کسب 28 هزار و 176 رأی مجدداً به‌عنوان نماینده راهی بهارستان می‌شود.

 

11:46|امان‌الله حسین‌پور از شهرستان اسفراین راهی بهارستان شد

 

طاهر رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد، اظهار داشت: امان الله حسین پور منتخب مردم اسفراین شد.

 

‌وی افزود: بر این اساس،  امان الله حسین پور 19312 رای، هادی قوامی 18365 رای و غلام حسین آرام  17603 رای مردم اسفراین را از آن خود کرد.

 

فرماندار اسفراین تصریح کرد: بیش از 69 درصد از مردم اسفراین در این دوره از انتخابات شرکت کردند.

 

11:39|منتخب مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در انتخابات مجلس یازدهم مشخص شد‌

 

عبدالصمد صفرنژاد رئیس حوزه انتخابیه نوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نوشهر، اظهار داشت: میزان آرای ماخوذه این حوزه انتخابیه در سه شهرستان نوشهر، کلاردشت و چالوس 88 هزار و 549 رای بوده که در نهایت محمد علی محسنی بندپی فرزند ابوالفتح با 24 هزار و 92 رای منتخب مردم نوشهر، کلاردشت و چالوس در بهارستان یازدهم شد.

 

وی افزود: اسحاق صلاحی کجور، قاسم احمدی لاشکی، حسن محمدپور و احد جاودانی نفرات دوم تا پنجم منتخبان مردم این سه شهرستان در بهارستان یازدهم شده که باید هفتم خرداد 99 راهی بهارستان شوند.

 

11:39|"محمود احمدی‌بیغش" نماینده مردم شازند در مجلس یازدهم شد

 

"اسماعیل موسوی" دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اعلام نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد 50 هزار و 984 رای در شهرستان شازند به صندوق‌ها افتاده است.

 

براساس این اعلام محمود احمدی بیغش با کسب 24 هزار و 452 رای از این 50 هزار و 984 رای ماخوذه به‌عنوان نماینده مردم شهرستان شازند توانست مجوز ورود به بهارستان و مجلس یازدهم را کسب کند.

 

11:34|«علیرضا سلیمی» نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم شد‌

 

براساس اعلام دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور "علیرضا سلیمی" با کسب 10 هزار و 471 رای از این 27 هزار و 752 رای ماخوذه به عنوان نماینده مردم دو شهرستان محلات و دلیجان توانست مجوز ورود به بهارستان و مجلس یازدهم را کسب کند. ‌‌

 

11:30|«کوهساری» از حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان راهی مجلس یازدهم شد‌

 

فرماندار رامیان گفت: غلامعلی کوهساری با کسب 38 هزار و 615 رأی از کل آرای مأخوذه حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر به عنوان منتخب اول مردم این حوزه راهی مجلس یازدهم شد.

 

11:23|"احمد محرم زاده" نماینده اهر و هریس در مجلس یازدهم شد

 

علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه اهر و هریس، از مجموع 76 هزار و 715 رأی مأخوذه، آقای احمد محرم‌زاده یخفروزان با 29 هزار و 826 رأی به عنوان نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

11:20|"جلیل رحیمی" نماینده مردم تایباد و تربت جام در مجلس یازدهم شد

 

مرتضی حمیدی رئیس حوزه انتخابیه تایباد، تربت جام، باخرز و صالح آباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تایباد اظهار داشت: از مجموع 180 هزار و 266 رای  ماخوذه، جلیل رحیمی جهان آباد با 98 هزار و 248 رای و غلامرضا اسداللهی با 41 هزار و 899 رای بیشترین آرا را در حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد کسب کردند.

 

11:14|"سیدصادق طباطبایی‌نژاد" نماینده مردم اردستان در مجلس یازدهم شد

 

بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه اردستان حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی‌نژاد با کسب 13 هزار و 229 رای از مجموع 27 هزار و 510 رای به‌عنوان نماینده این شهرستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

11:05|نتیجه انتخابات در 7 حوزه انتخابیه خوزستان

 

رئیس ستاد انتخابات خوزستان ‌از نهایی شدن نتیجه انتخابات در سه حوزه انتخابیه خرمشهر، شوش و شادگان خبر داد و گفت: در حوزه انتخابیه خرمشهر سید لفته احمدنژاد با 9 هزار و 638 رأی از مجموع آرای مأخوذه 47 هزار و 466 رأی در حوزه انتخابیه شادگان مجید ناصری نژاد با 12 هزار و 555 رأی از مجموع 46 هزار و 28 رأی و در حوزه انتخابیه شوش محمد کعب عمیر با 23 هزار و 358 رأی از مجموع 94824 رأی منتخب مردم در مجلس یازدهم شدند.

 

‌وی افزود: نتایج نهایی در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک عبدالله ایزدپناه با 33280 رأی از مجموع 127506 آرای مأخوذه، در حوزه انتخابیه دشت آزادگان قاسم ساعدی با 19589 رأی از مجموع 78447 آرای مأخوذه، ابراهیم متینیان با کسب 24 هزار و 513 رأی و اختصاص 37 درصد آراء به خود در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر و محمد طلا مظلومی با 18 هزار و 28 رأی به مجلس یازدهم راه یافتند.

 

11:04|نمایندگان 6 حوزه انتخابیه استان همدان در مجلس یازدهم مشخص شدند

 

مصطفی آزادبخت رئیس ستاد انتخابات استان همدان با حضور در جمع اصحاب رسانه نخستین اطلاعات درباره نتایج اولیه یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان همدان را به شرح ذیل اعلام کرد.

 

وی اظهار داشت: در شهرستان ملایر از 23 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی احد آزادیخواه با 36 هزار و 478 رأی و هادی بیگی با 22 هزار و 53 رأی به مجلس راه یافتند.

 

رئیس ستاد انتخابات استان همدان ‌درباره شهرستان نهاوند نیز عنوان کرد: در این شهرستان  14نامزد انتخابات مجلس به رقابت پرداخته و سرانجام «علیرضا شهبازی» با 18هزار و 588 رأی به مجلس راه یافت.

 

‌آزادبخت  با اشاره به اینکه در شهرستان تویسرکان 10 نامزد باهم رقابت داشتند، بیان کرد: درصد مشارکت در شهرستان تویسرکان 47.1 درصد بوده ‌و در این رقابت تنگاتنگ نیز سرانجام «محمدمهدی مفتح» توانست با 16 هزار و 258 رأی به مجلس راه یابد.

 

رئیس ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ نیز 22 نامزد انتخاباتی با یکدیگر رقابت داشتند،  ابراز کرد: ‌در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ «عیسی جعفری» توانست با 36 هزار و 884 کرسی نمایندگی در مجلس را به دست آورد.

 

وی با اشاره به رقابت هشت نامزد انتخاباتی در شهرستان اسدآبادنیز عنوان کرد: ‌در این حوزه انتخابیه نیز «کیومرث سرمدی» با 26 هزار و 111 رأی راهی بهارستان شد.

 

آزادبخت درباره حوزه انتخابیه رزن و درگزین نیز اظهار داشت: ‌در این حوزه نیز «حسن لطفی» با 19 هزار و 865 رأی کرسی نمایندگی در مجلس را به دست آورد.

 

رئیس ستاد انتخابات استان همدان درباره اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان همدان نیز بیان کرد: با توجه به گستردگی شهرستان همدان رأی گیری تا ساعت 12 شب ادامه داشت و هنوز آراء اخذ شده ‌جمع‌بندی نشده است.

 

‌11:03|انتخابات مجلس شورای اسلامی در سمیرم به دور دوم کشیده شد

 

‌محمدرضا عسگریان فرماندار سمیرم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره نتایج انتخابات در این حوزه انتخابیه اظهار داشت: با توجه به اینکه نفرات در این حوزه انتخابیه نتوانستند 20 درصد مجموع آراء صحیح را کسب کنند انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد.

 

‌وی افزود: رحیم کریمی و اصغر سلیمی با توجه به آرایی که کسب کردند به دور دوم رفته و در دور دوم با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 

11:02|"سید لفته احمدنژاد" از حوزه انتخابیه خرمشهر راهی بهارستان شد‌

 

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرمشهر اعلام شد که بر این اساس سید لفته احمدنژاد با اکثریت آرا به پارلمان راه یافت.

 

بر این اساس سید لفته احمدنژاد با کسب 9 هزار و 638 رای از رقیبان پیشی گرفت و توانست در حوزه انتخابیه خرمشهر به مجلس شورای اسلامی راه یابد.

 

11:01| "پروین صالحی" نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی شد

 

حمیدرضا عصارزادگان فرماندار مبارکه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، از کسب حداکثر آرا توسط پروین صالحی مبارکه خبر داد و اظهار داشت: پروین صالحی با کسب 12 هزار و 75 رای به عنوان نماینده منتخب حوزه مبارکه از بین 14 نامزد انتخاب شد.

 

11:00| نماینده تربت حیدریه در مجلس یازدهم شورای اسلامی مشخص شد

 

علی رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تربت حیدریه با اشاره به مشخص شدن نتیجه شمارش آرا در تربت حیدریه، زاوه و مه‌ولات اظهار داشت: بر این اساس محسن زنگنه با کسب 56 هزار و 706 رای از مجموع 140 هزار و 934 رای شمارش شده بیشترین تعداد رای را کسب کرد.

 

فرماندار تربت حیدریه افزود: پس از وی سعید باستانی نماینده مردم حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه، زاوه و مه‌ولات در مجلس دهم نیز 46 هزار و 266 رای به دست آورده است.

 

11:00|"موسی احمدی" از حوزه انتخابیه ‌کنگان، دیر، جم و عسلویه به مجلس یازدهم راه یافت

 

سید علی پاک‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران در کنگان با قدردانی از حماسه بی‌بدیل مردم در انتخابات 2 اسفند اظهار داشت: مردم با مشارکت گسترده در  یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت قاطع از نظام اسلامی ایران، ترفندهای دشمنان را ناکام گذاشتند.

 

فرماندار کنگان، با بیان اینکه در حوزه انتخابیه  کنگان، دیر، جم و عسلویه 96 هزار 463 رای صحیح به صندوق‌ها واریز شد خاطرنشان کرد: در این حوزه انتخابیه موسی احمدی با 38 هزار و 998 رای از مجموع این آرا به عنوان منتخب مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

10:59|نتایج انتخابات مجلس در حوزه‌های «رشت» و «بندرانزلی» اعلام شد

 

طبق اعلام ستاد انتخابات استان گیلان نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو حوزه رشت و بندر انزلی مشخص شد.

 

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افراد راه یافته به مجلس در حوزه انتخابیه رشت اظهار داشت: «جبار کوچکی‌نژاد»، «سیدعلی آقازاده» و «محمدرضا احمدی سنگری» به‌ترتیب توانستند بیشترین رأی را در حوزه انتخابیه رشت کسب کنند.

 

محمود قاسم‌نژاد به کاندیدای منتخب مردم در حوزه انتخابیه بندرانزلی نیز اشاره کرد و عنوان داشت: «احمد دنیامالی» با کسب 16 هزار و 735 رأی منتخب مردم در حوزه انتخابیه بندرانزلی شد.

 

10:55|"قاسم ساعدی" نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس یازدهم شد

 

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه اعلام شد که بر این اساس قاسم ساعدی بار دیگر اعتماد مردم این منطقه را جلب کرد و با اکثریت آرا به پارلمان راه یافت.

 

قاسم ساعدی با کسب 19 هزار و 589 رای اعتماد مردم حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه را جلب کرد و توانست به مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم راه یابد.

 

10:51| نتایج انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه استان کرمانشاه

 

در حوزه انتخابیه کنگاور, صحنه و هرسین علی رضایی حائز اکثریت آرا شد و در حوزه انتخابیه سنقروکلیایی نیز حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا به‌عنوان منتخب مردم برای دومین بار راهی مجلس شد.

 

در حوزه انتخابیه اورامانات و شهرستان‌های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی آرش لهونی با کسب بیشترین تعداد آرا راهی بهارستان شد و در حوزه انتخابیه قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل‌ذهاب نیز شهریار حیدری منتخب مردم است.

 

در حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی‌پور و نادر نادری بیشترین رأی را کسب کرده ولی هیچ‌ کدام حائز اکثریت آرا نشدند تا انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شود تا نماینده این حوزه در 29 فروردین سال آینده تعیین شود.

 

در حوزه انتخابیه کرمانشاه نیز عبدالرضا مصری نایب رئیس کنونی مجلس بیشترین رأی را کسب کرد و پس از وی محمد رشیدی در جایگاه دوم قرار گرفت ولی انتخاب نفر سوم بین ابراهیم عزیزی و سلمان محمدی به دور دوم کشیده شد.

 

10:45|عبدالله ایزدپناه نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شد

 

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک اعلام شد که بر این اساس عبدالله ایزدپناه با اکثریت آرا به پارلمان راه یافت.

 

بر این اساس عبدالله ایزدپناه با کسب 33 هزار و 280 رای در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک توانست از دیگر رقیبان پیشی بگیرد و به مجلس شورای اسلامی راه یابد.

 

10:44|رحمت‌الله نوروزی منتخب مردم علی‌آباد کتول شد

 

حسین هدایتی کتولی صبح امروز با اشاره به پایان شمارش آرا در این حوزه انتخابیه اظهارداشت: رحمت‌الله نوروزی با کسب 35 هزار و 907 رای از 63 هزار و 553 آرای ماخوذه، به عنوان نماینده حوزه انتخابیه علی آبادکتول در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

وی افزود: برهمین اساس از مجموع 63 هزار و 553 رای، رسول مظفری 10 هزار و 117 رأی، علیرضا اسفندیاری 5 هزار و 105 رأی را کسب کردند.

 

فرماندار علی‌آبادکتول بیان داشت: بنابراین رحمت‌الله نوروزی با حدود 63 درصد آرا رتبه اول را کسب و به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

10:41|"انور حبیب‌زاده بوکانی" نماینده مردم بوکان در مجلس یازدهم شد

 

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور انور حبیب زاده بوکانی به عنوان منتخب مردم شهرستان بوکان به مجلس یازدهم راه یافت.

 

حبیب زاده با کسب 26 هزار و 965 رای توانست به مجلس یازدهم راه بیابد.

 

10:41|"یوسف داودی" نماینده مردم سراب در مجلس یازدهم شد

 

علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه سراب، از مجموع 62 هزار و 905 رأی مأخوذه، آقای یوسف داودی با 20 هزار و 208 رأی به عنوان نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

10:33|"شکراللهی" نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شد

 

عباس تقی‌زاده رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات مجلس استان کرمان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین آمار شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه استان کرمان گفت: از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکرالهی حائز بیشترین آرا شده است.

 

10:30| "علی حدادی" نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس یازدهم شد

 

با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان، علی حدادی کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با کسب اکثریت آرا به‌عنوان نماینده مردم  این حوزه به خانه ملت راه یافت.

 

10:22|انتخابات مجلس شورای اسلامی در لنجان به دور دوم کشیده شد

 

بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه شهرستان لنجان استان اصفهان انتخابات به دور دوم کشیده شد و علی یوسف‌پور و حسین رجایی در دور دوم برای راه‌یابی به مجلس رقابت خواهند کرد.

 

10:20| اسامی نمایندگان گلستان در 4 حوزه انتخابیه به طور قطعی اعلام شد

 

هادی حق شناس صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مشارکت مردم استان در 6 حوزه انتخابیه استان گلستان 58 درصد بود که بالاتر از میانگین کشوری است.

 

وی گفت: در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا کار شمارش و جمع‌بندی آرا همچنان ادامه دارد و تلاش می‌کنیم تا قبل از ظهر آمار نهایی را اعلام کنیم. پیش بینی می‌کنیم انتخابات در حوزه گرگان و آق‌قلا به دور دوم کشیده نشود.

 

 استاندار گلستان همچنین اعلام کرد: امان قلیچ شادمهر از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، غلامعلی کوهسازی از حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان و رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آبادکتول به صورت مستقیم به مجلس یازدهم راه یافتند.

 

وی هم چنین گفت: در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان نیز انتخابات به دور دوم کشیده شد و رقابت بین عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی ادامه خواهدداشت.

 

استاندار افزود: در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه نیز رضا آریان‌پور به عنوان منتخب قطعی مردم این منطقه به مجلس یازدهم راه یافته است.

 

10:10| مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس یازدهم شد

 

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شادگان اعلام شد که بر این اساس مجید ناصری‌نژاد با اکثریت آرا دوباره اعتماد مردم را جلب کرد و به پارلمان راه یافت.

 

10:10|نتایج انتخابات در حوزه‌های انتخابیه استان خراسان جنوبی اعلام شد

 

‌فرماندار فردوس اظهار داشت: در حوزه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه  حجت‌الاسلام مجید نصیرایی با 37 هزار و 334 رای به‌عنوان نماینده منتخب مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه نیز مصطفی نخعی با 17 هزار 341 رأی به عنوان نماینده منتخب مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

فرماندار قاین نیز اظهار داشت: با شمارش آرا در این حوزه انتخابیه سلمان اسحاقی با 31 هزار و 934 به عنوان نماینده منتخب مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

10:09|یعقوب رضازاده نماینده سلماس در مجلس یازدهم شد

 

با اعلام ستاد انتخابات کشور یعقوب رضازاده با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس یازدهم انتخاب شد.

 

بر اساس این آگهی رضازاده با 24 هزار و 767 رأی انتخاب نخست مردم سلماس شد.

 

10:08|نتایج انتخابات در شهرستان زاهدان اعلام شد

 

ابوذر مهدی نخعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: پس از شمارش آراء صندوق‌های رأی در شهرستان‌ زاهدان نتایج انتخابات مشخص شد.

 

‌فرماندار زاهدان افزود: حسینعلی شهریاری از مجموع 297 هزار و 554 رای ماخوذه با 65 هزار و 32 رای و فداحسین مالکی با 63 هزار و 277 رای حائز اکثریت آرا در حوزه انتخابیه زاهدان شدند و به عنوان نمایندگان حوزه انتخابیه زاهدان به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

 

10:02| "حجت‌الاسلام احمدپور" نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس یازدهم شد

 

‌‌حسین سنجرانی ‌فرماندار خواف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: براساس نتایج اعلام شده حجت‌الاسلام غلامرضا احمدپور با کسب 63 هزار رای به‌عنوان منتخب مردم خواف و رشتخوار راهی بهارستان شد.

 

10:00| مهدی عیسی‌زاده از میاندوآب راهی مجلس یازدهم شد

 

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور مهدی عیسی‌زاده با کسب 43 هزار و 16 رأی به عنوان نماینده مردم میاندوآب انتخاب شد.

 

09:57| «حمدالله کریمی» و «علیرضا زندیان» از بیجار به دور دوم انتخابات مجلس راه یافتند

 

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، نتایج انتخابات حوزه انتخابیه «بیجار» را به صورت رسمی اعلام کرد.

 

بر اساس این گزارش در حوزه انتخابیه بیجار، 37 هزار و 286 نفر در انتخابات مشارکت کردند که حمدالله کریمی با 6847 رای و علیرضا زندیان با 5837 رای به دور دوم مجلس یازدهم راه یافتند.

 

09:55| "جلال محمودزاده" نماینده مردم مهاباد در مجلس یازدهم شد

 

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور جلال محمودزاده نماینده مردم شهرستان مهاباد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد. در این شهرستان تعداد 50 هزار و 504 رأی أخذ شده است.

 

‌محمودزاده با 19 هزار و 304 رأی به عنوان نماینده مردم مهاباد در 4 سال آینده انتخاب شد.

 

09:49| "پرویز اوسطی" نماینده قروه و دهگلان در مجلس شد

 

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، نتایج انتخابات حوزه انتخابیه «قروه و دهگلان» را به صورت رسمی اعلام کرد.

 

بر اساس این گزارش 67 هزار و 59 نفر از مردم قروه و دهگلان در انتخابات شرکت کردند که پرویز اوسطی با 17 هزار و 196 رأی ماخوذه به‌عنوان نماینده این دو شهرستان در دور اول به مجلس یازدهم راه یافت.

 

 پرویز اوسطی با حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در این دوره از انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان‌های قروه و دهگلان شرکت کرده بود.

 

09:41| الهام آزاد نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس یازدهم شد

 

بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک، الهام آزاد با کسب 8 هزار و 570 رأی از مجموع 26 هزار و 319 رأی صحیح به‌عنوان نماینده این شهرستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

09:36| یک نماینده میانه مشخص شد/ انتخاب نماینده دوم در دور دوم

 

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی نتیجه شماری آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه میانه را اعلام کرد.

 

علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این حوزه، صاحب دو کرسی در مجلس شورای اسلامی است، اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا، آقای مهدی اسماعیلی با کسب 16 هزار و 866 رأی از مجموع 68 هزار و 814 رأی مأخوذه، به عنوان یکی از نمایندگان این حوزه انتخاب شد.

 

وی افزود: به دلیل به حد نصاب نرسیدن آرای سایر نامزدها، تکلیف کرسی دوم این حوزه، در دور دوم مشخص می‌شود که بر این اساس آقایان علی شامی با 11 هزار و 703 رأی و بهنام صفایی با 11 هزار و 34 رأی در دوم به رقابت می‌پردازند.

 

09:34| محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش دانیال در مجلس شد

 

محمد کعب عمیر با اکثریت آرا از حوزه انتخابیه شوش دانیال(ع) به مجلس شورای اسلامی راه یافت و سید راضی نوری نتوانست دوباره اعتماد مردم را جلب کند و از راهیابی به پارلمان باز ماند.

 

09:33| اسامی نمایندگان منتخب مردم در دشتستان، دشتی و تنگستان اعلام شد

 

فرماندار دشتی صبح امروز در جمع خبرنگاران با قدردانی از حضور حماسی مردم در انتخابات 2 اسفند اظهار داشت: مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان حماسه‌ای بی‌بدیل خلق کردند که سبب ناکامی دشمنان  شد.

 

عبدالله نادری با بیان اینکه در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان 68 هزار 457 رای صحیح به صندوق‌ها واریز شد خاطرنشان کرد: در این حوزه انتخابیه غلامحسین کرمی با 29 هزار و 57 رای از مجموع این آرا به عنوان منتخب مردم این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

‌فرماندار دشتستان نیز در جمع خبرنگاران با اشاره به 89 هزار و 941 رای ماخوذه در این حوزه انتخابیه افزود: در این حوزه انتخابیه ابراهیم رضایی با 36 هزار و581 رای به عنوان منتخب مردم دشتستان به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

09:31| جعفر راستی از شبستر به مجلس یازدهم راه یافت

 

ستاد انتخابات آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه شبستر را اعلام کرد.

 

علیار راستگو اظهار داشت: براساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه شبستر از مجموع 51 هزار و 87 رأی مأخوذه جعفر راستی با 12 هزار و 596 رأی به‌عنوان منتخب این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

‌رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به اینکه شمارش آرا در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر نیز رو به اتمام است، افزود: به محض ثبت نتایج هر یک حوزه‌های انتخابیه در سامانه جامع انتخابات نتایج آن به‌صورت رسمی اعلام خواهد شد.

 

گفتنی است جعفر راستی در این دوره از انتخابات با لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان شرقی وارد انتخابات شد.

 

09:27| نمایندگان مردم در حوزه‌های پارس‌آباد و گرمی مشخص شدند

 

مطابق اعلام ستاد انتخابات استان اردبیل در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله سوار و اصلاندوز، عباس جهانگیرزاده با کسب 24هزار و 772 رأی و در حوزه انتخابیه گرمی، ولی اسماعیلی با 24هزار و 169 رأی به‌عنوان نمایندگان این دو حوزه انتخاب شدند.

 

09:26| علی جدی به‌عنوان نماینده مردم شیروان راهی بهارستان شد

 

امین‌رضا مرآتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اطهار داشت: علی جدی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی شد.

 

‌وی افزود: علی جدی با کسب آراء لازم، کرسی نمایندگی مردم شیروان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را از آن خود کرد.

 

فرماندار شیروان ادامه داد: هم‌چنین، قربانعلی اسدی و علی محمدزاده در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. بیش از 69 هزار نفر از مردم شیروان در انتخابات شرکت کردند.

 

به گزارش تسنیم، علی جدی نامزد مورد حمایت ائتلاف نیروهای انقلاب در شهرستان شیروان بود که اکثریت آراء را از آن خود کرد.

 

09:26| نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس یازدهم معرفی شد

 

بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه خمینی‌شهر حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی با کسب 36 هزار و 55 رأی از مجموع 69 هزار و 518 رأی صحیح به عنوان نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

09:24| سید حمید‌رضا کاظمی در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان راهی مجلس شد‌

 

حسن رضائیان فرماندار پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر اظهار داشت: سید حمید‌رضا کاظمی با 25 هزار و 589 رای به‌عنوان منتخب مردم پلدختر و معمولان راهی مجلس شورای اسلامی شد و مصطفی چراغی با 22 هزار و877 رای نفر دوم شد.

 

09:19| عیسی جعفری از حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ به مجلس راه یافت

 

احسان قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: در شهرستان بهار 85 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن بودند که از این تعداد 68 هزار و 884 نفر در انتخابات مجلس یازدهم شرکت کردند.

 

وی درصد مشارکت بهاری‌ها در انتخابات مجلس یازدهم را 61 درصد عنوان کرد و افزود: از بین کاندیداهای انتخاباتی عیسی جعفری با 36 هزار و 884 رأی راهی مجلس شد.

 

09:09| سمیه محمودی بار دیگر به‌عنوان نماینده مردم شهرضا در مجلس انتخاب شد

 

ناصر اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرضا با اشاره به نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرضا اظهار داشت: در مجموع دو شهرستان‌ شهرضا و دهاقان 139 هزار و 313 نفر واجد شرایط رأی دادن بودند.

 

وی با اشاره به رقابت 16 داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرضا افزود: کل جمع آرای مأخوذه در حوزه انتخابیه شهرضا 61 هزار و 792 رأی بود.

 

‌سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: سمیه محمودی با کسب 20 هزار و 542 رأی به عنوان نماینده مردم شهرستان‌های شهرضا و دهاقان انتخاب شد و بعد از آن فضل‌الله کفیل با 13 هزار و 922 رأی نفر دوم و محمدحسین صادقی با 7 هزار 649 رأی نفر سوم شدند.

 

09:06| محمود عباس‌زاده‌ نماینده مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم شد

 

مطابق اعلام ستاد انتخابات کشور در استان اردبیل حوزه انتخابیه مشگین‌شهر، محمود عباس‌زاده از 70 هزار و 973 رأی، 32 هزار و 254 رأی را کسب کرده است و به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه پیدا کرد.

 

08:47| اسامی نمایندگان یزد در مجلس یازدهم اعلام شد

 

احمد ترحمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد اظهار داشت: 48.1 درصد مردم استان یزد در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، شرکت کردند.

 

رئیس ستاد انتخابات استان یزد خاطرنشان کرد: با شمارش آرای صندوق‌های رای، محمدصالح جوکار در حوزه یزد و اشکذر، سیدجلیل میرمحمدی در حوزه تفت و میبد، محمدرضا صباغیان بافقی در حوزه مهریز، ابرکوه، خاتم، بهاباد و بافق و محمدرضا دشتی اردکانی در حوزه اردکان موفق به کسب بیشترین آرا و راهیابی به مجلس یازدهم شدند.

 

08:44| «عنابستانی و محبی» نمایندگان سبزوار در مجلس یازدهم شدند

 

احمد برادران در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سبزوار اظهار داشت: ‌علی‌اصغر عنابستانی با 75000 رای و بهروز محبی نجم‌آبادی با 65000 رای به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

 

‌فرماندار سبزوار گفت: آمار نهایی میزان مشارکت در شهرستان سبزوار 52.4 درصد بود و در مجموع 183 هزار و 478 رای ماخوذ شده در سبزوار، جوین و جغتای و خوشاب و داورزن در انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری اخذ شد.

 

08:38|آمار اولیه برخی حوزه‌های انتخابیه مجلس در استان کرمان اعلام شد

 

براساس اعلام وزارت کشور، آمار اولیه حوزه‌های انتخابیه سیرجان و بردسیر، شهربابک، زرند و کوهبنان و رفسنجان و انار در استان کرمان اعلام شد.‌ بر اساس این گزارش، شهباز حسن پوربیگلری با کسب 111 هزار و 444 رای صحیح از حوزه انتخبیه سیرجان و بردسیر حائز اکثریت آرا شد.

 

مصطفی رضاحسینی با کسب 40 هزار و 588 رای از حوزه انتخابیه شهربابک و عفت شریعتی کوهبنانی نیز با کسب 66 هزار و 502 رای صحیح از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان راهی بهارستان شدند.

 

حسین جلالی نیز با کسب 106 هزار و 606 رای صحیح از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار موفق به کسب اکثریت آرا شد.

 

08:38| حسن رزمیان مقدم به عنوان نماینده درگز در مجلس یازدهم انتخاب شد‌

 

حسن رزمیان مقدم با انتخاب مردم درگز به عنوان نماینده این شهر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

علی فراهی فرماندار درگز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس، اظهار داشت: از مجموع 34 هزار و 527 رای  ماخوذه‌، حسن رزمیان مقدم با 9 هزار و 184 رای و حامد بیهقی با 8 هزار و 717 رای بیشترین آرا را کسب کردند.‌ به این ترتیب حسن رزمیان مقدم به عنوان نماینده مردم درگز در مجلس یازدهم شورای اسلامی انتخاب شد.

 

08:36|گلرو نماینده منتخب مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس یازدهم شد

 

عباس گلرو با پایان شمارش آرا نماینده منتخب مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان در مجلس شورای اسلامی شد.  گلرو در مجموع توانست تعداد 32 هزار و 411 رأی را ازآن خود کرده و به عنوان یازدهمین نماینده مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان به خانه ملت راه یابد.

 

 فرماندار سمنان ضمن تأیید این خبر گفت: پس از گلرو، جمال دامغانیان توانست در مجموع هشت هزار و 80 رأی را به خود اختصاص دهد.

 

08:36|علیزاده از دامغان به خانه ملت راه یافت‌

 

همزمان با پایان شمارش آرا و مشخص شدن نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، علی اکبر علیزاده نماینده منتخب مردم حوزه انتخابیه شهرستان آرادان در مجلس شورای اسلامی شد.

 

علیزاده در مجموع توانست تعداد 11 هزار و 21 رأی را ازآن خود کرده و به عنوان یازدهمین نماینده مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان به خانه ملت راه یابد.

 

 08:35|اردشیر مطهری از گرمسار و آرادان به بهارستان رفت

 

‌‌اردشیر مطهری با پایان شمارش آرا به عنوان نماینده منتخب مردم حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان در استان سمنان راهی بهارستان‌ شد.‌‌‌ مطهری در مجموع توانست تعداد 13 هزار و 130 رأی را ازآن خود کرده و به عنوان یازدهمین نماینده مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان به خانه ملت راه یابد.‌

 

فرماندار گرمسار ضمن تأیید این خبر گفت: پس از مطهری، اسماعیل رجبی توانست در مجموع 6 هزار و 411 رأی را به خود اختصاص دهد.

 

وجید رجائی اضافه کرد: روح‌الله مطهری زاده نیز با کسب تعداد پنج هزار و 354 رأی نفر سوم این انتخابات در حوزه انتخابیه مرکز استان شد.

 

به گفته وی، مجموع ارای مأخوذه حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 31 هزار و 472 رأی بود.

 

‌08:26|محمدرضا دشتی نماینده اردکان در مجلس یازدهم شد

 

‌فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردکان، نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اردکان را اعلام کرد.‌

 

بهروز شهابی‌زاد ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم اظهار داشت: از مجموع 31.042 رأی مأخوذه در این حوزه، نامزدهای زیر به ترتیب حائز اکثریت آرا شدند:

 

1- محمدرضا دشتی اردکانی با تعداد آرای 15.848

 

2- سید اکبر حسینی‌نژاد با تعداد آرای 5.309

 

3- سید محمود وزیری با تعداد رأی 1.744

 

‌08:24|سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس یازدهم شد

 

فرماندار کاشان گفت: سیدجواد ساداتی‌نژاد با کسب حداکثریت آرا نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس یازدهم شد.‌

 

علی اکبر مرتضایی با اشاره به تجمیع آراء ابراز داشت: با تجمیع آرا و ثبت در سامانه سیدجواد ساداتی نژاد موفق به کسب رای اعتماد مردم شد و به عنوان نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس معرفی شد.

 

08:00|حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس یازدهم شد

 

حسین حاتمی کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابات کلیبر، خداآفرین و هوراند راهی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.‌

 

فرماندار شهرستان کلیبر در اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند را به‌صورت رسمی اعلام کرد.

 

بر اساس این اطلاعیه، حوزه انتخابیه کلیبر، خودآفرین و هوراند از مجموع 57996 رأی حسین حاتمی با 17625 رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

گفتنی است حسین حاتمی در این دوره از انتخابات با لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان شرقی وارد انتخابات شد.

 

رسول خدابخش فرماندار کلیبر در گفت‌وگو با  خبرنگار تسنیم در کلیبر اظهار داشت:‌ مجموع کل آرای مأخوزه در حوزه‌ی انتخابیه‌ کلیبر، خداآفرین و هوراند 57،996 رأی بوده و میزان مشارکت در سراسر حوزه‌ انتخابیه 77.05 درصد و در شهرستان کلیبر 80.35 درصد است.

 

07:54|حسین خسروی اسفزار پیروز میدان انتخابات در حوزه انتخابیه بیرجند، خوسف و درمیان شد

 

‌علی ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، با اشاره به آمار نهایی انتخابات در حوزه بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مجموع در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف 144 هزار و 850 رأی اخذ شده است.

 

وی افزود: از این تعداد رأی مأخوذ شده حسین خسروی اسفزار با 72 هزار و 872 رأی به‌عنوان نماینده منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

فرماندار بیرجند با بیان اینکه از آرای اخذ شده 45 هزار و 595 رأی مربوط به محمدرضا مجیدی بوده است بیان کرد: همچنین 9 هزار و 114 رأی مربوط به علیرضا حسینی است.

 

06:29| نماینده مردم گناباد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد

 

حامد قربانی  اظهار داشت: مردم گناباد بار دیگر با حضور حماسی خود پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند و حضور  63 درصدی در پای صندوق‌های رأی داشتند.

 

فرماندار گناباد تاکید کرد:  محمد صفایی دلویی با کسب بیش از 50 درصد آراء به عنوان نماینده منتخب مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

03:23|نمایندگان استان کهگیویه و بویراحمد در مجلس یازدهم مشخص شدند

 

احمد جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، جمع خبرنگاران با قدردانی از حضور مردم در انتخابات مجلس اظهارداشت: پس از شمارش آرا در 3 حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر به مجلس راه یافت.

 

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمٔی، چرام و لنده حجت الاسلام سیدمحمد موحد راهی بهارستان شدند.

 

جمالی افزود: از حوزه گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون با اکثریت آرا به مجلس راه یافتند.

 

02:29|عفت شریعتی به عنوان نماینده زرند و کوهبنان انتخاب شد

 

علی صادق زاده در گفتگو با خبرنگار تسنیم در زرند اظهار داشت: با توجه به روبه پایان بودن شماره آرای در شهرستان‌های زرند و کوهبنان  خانم عفت شریعتی کوهبنانی با اکثریت رای مردم به عنوان نماینده مردم شهرستان زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

رئیس ستاد انتخابات شهرستانهای زرند و کوهبنان افزود: از مردم شهرستان های زرند و کوهبنان جهت حضور پرشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر را داریم.

 

02:20| استاندار یزد: انتخابات در هیچ یک از حوزه‌های یزد به دور دوم کشیده نمی‌شود

 

 محمدعلی طالبی دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد اعلام کرد: شمارش آراء انتخابات استان یزد رو به پایان است و خبر خوب اینکه هیچ یک از حوزه‌های انتخابیه در استان به دور دوم انتخابات کشیده نخواهد شد.

 

وی در ادامه افزود: هر نماینده در حوزه انتخابیه خود حداقل باید 20 درصد آرای مأخوذه را به خود اختصاص دهد تا بتواند به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند که در تمام حوزه‌های چهارگانه استان یزد تاکنون این اتفاق رخ داده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
شماره پیامک:۳۰۰۰۷۶۴۲ شماره تلگرام:۰۹۱۳۲۰۰۸۶۴۰
دیدگاه
پربیننده ترین
آخرین اخبار
پرطرفدارها